Młodszy programista / programistka PHP/JS Web

Lokalizacja: Kraków

Szczegóły oferty:

Twój zakres obowiązków

Oprogramowanie systemów CRM, ERP, stron WWW o wysokim natężeniu ruchu (Technologie: PHP Laravel, ZendFramework, ReactJS)
Opcjonalnie oprogramowanie layoutów - zależnie od umiejętności

Udział w tworzeniu i rozbudowie wyłącznie autorskich aplikacji
Migracja danych z innych systemów
Optymalizacja wydajności rozwiązań
Współpraca z zespołem w zakresie rozpoznawania potrzeb, projektowania i tworzenia konkretnych rozwiązań

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (dopuszczamy ostatni rok studiów)
Minimum roczne doświadczenie udokumentowane projektami

Umiejętność programowania obiektowego (Laravel, NodeJS lub inne frameworki JS, PHP)
Znajomość HTML, CSS, JS, XML, Bootstrap, Comporer
Biegła znajomość technik przetwarzania danych (arkusze kalkulacyjne)
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie/pisanie dokumentacji i rozmowy z klientem
Sumienność i wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania (oczekujemy dojrzałego podejścia do pracy, umiejętności przewidywania konsekwencji zaproponowanych rozwiązań, samodzielnego podejmowania decyzji i eliminowania błędów własnych)
Umiejętność bardzo szybkiego przyswajania wiedzy - bez konieczności powtarzania tych samych tematów
Wysoka kultura osobista (kontakt z klientem)
Chęci do nauki i rozwoju
Praca stacjonarna, możliwość wprowadzenia systemu hybrydowego po osiągnięciu 4 miesięcy stażu pracy

To oferujemy

Wynagrodzenie zależne od zaangażowania i osiąganych wyników
Udział w realizacji projektów dla prestiżowych klientów z branży deweloperskiej, retail center, gaming, reklama, architektura
W przyszłości: możliwość prowadzenia własnych projektów
Praca w nowoczesnym biurze, w centrum Krakowa, w niekorporacyjnej atmosferze, zarówno wśród młodych, jak i nieco bardziej doświadczonych
Mnóstwo wiedzy, poznanie niszowych, nie mających konkurencji, rozwiązań
Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

O firmie

AITNET funkcjonuje 15 lat na rynku. Skupia działalność wokół tworzenia autorskich systemów oraz oprogramowania m.in. dla branży deweloperskiej oraz galerii handlowych.
Tworzymy systemy ERP, CRM i aplikacje na kioski multimedialne dla galerii handlowych w całej Polsce - przez lata wypracowaliśmy mnóstwo rozwiązań, które skutecznie wdrażamy.

Dodano dnia: 31-01-2023

AITNET

Zobacz wszystkie oferty AITNET