IT Product Manager

Lokalizacja: Kraków

Szczegóły oferty:

MIEJSCE PRACY
Kraków / zdalnie

REGION
Kraków (małopolskie)

OPIS OFERTY
Posiadasz doświadczenie w obszarze produktu? Potrafisz zarządzać projektami i łatwością odnajdujesz się w świecie technologii? Do zespołu Zarządzania Projektami poszukujemy osoby, która szybko się uczy i chce rozwijać się w obszarze IT i rozwoju produktu. Jeżeli lubisz dynamikę pracy, chcesz rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności i zdobywać nowe a do tego pracować w firmie będącej liderem branży - Dołącz do nas!

JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:
pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwości rozwoju w największej Firmie w branży rejestracji domen i usług hostingowych, w Europie Środkowo-Wschodniej
udział w budowaniu wartości Firmy
profesjonalny proces wdrożenia
stałe podnoszenie kompetencji poprzez rozwinięty system szkoleń
elastyczną formę współpracy

PROFIL KANDYDATA:
znasz produkty oferowane przez nazwa.pl
posiadasz doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z technologiami IT
umiesz planować etapy rozwoju oprogramowania
masz doświadczenie w analizowaniu i przetwarzaniu danych
dobrze znasz pakiet Office (w szczególności MS Excel)
dobrze posługujesz się Jira i Confluence
posiadasz umiejętność szybkiej adaptacji i pozyskiwania wiedzy o nowych nieznanych wcześniej obszarach
sprawnie rozwiązujesz problemy
cechuje Cię samodzielność i pro-aktywne podejście
jesteś osobą zaangażowaną oraz w pełni dyspozycyjną
chcesz rozwijać się w obszarze IT oraz rozwoju produktu

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:
praca nad rozwojem oferty w zakresie produktów oferowanych przez nazwa.pl
wsparcie działu zarządzania projektami oraz dyrektorów w zakresie np. testowanie produktu
raportowanie, zbieranie wymagań, proponowanie rozwiązań
współudział w realizacji projektów
współpraca z twardym IT w zakresie wdrażania rozwiązań związanych z produktem
bieżąca analiza rynku pod kątem produktów i systemów hostingowych

Dodano dnia: 02-02-2023

nazwa.pl

Zobacz wszystkie oferty nazwa.pl