Accounting and Business Process Analyst with FRENCH

Lokalizacja: Warszawa

WARSZAWA
praca hybrydowa 2 dni w biurze / możliwość pracy zdalnej po szkoleniach
wynagrodzenie około 9.000  pln brutto umowa o pracę

Główne zadania na stanowisku:

-Definiowanie, standaryzowanie i integrowanie finansowych procesów biznesowych, tak aby oczekiwania i cele programu zostały osiągnięte.
-Przyczynianie się do wdrażania systemu  ERP i efektywnego zarządzania programem.
-Udział w czyszczeniu danych i migracji danych do nowego ERP.
-Testowanie dostarczonych rozwiązań, przygotowywanie dokumentacji testowej
-Szkolenie użytkowników końcowych i zapewnienie wsparcia ad hoc w rozwiązywaniu codziennych problemów użytkowników na początku wdrożenia.
-Analiza danych.
Nasze oczekiwania:

-Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów/zarządzania projektami finansowymi.
-doświadczenia w zadaniach księgowych (księgowość AP, AR) i/lub zarządzaniu danymi podstawowymi w obszarze finansów;
-Umiejętności analityczne, praca z bazami danych i długimi zbiorami danych;
-Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP w obszarach finansowych (Oracle/SAP) będzie dodatkowym atutem!
- Angielski min. B2
-Francuski min B2

Oferujemy:
-Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej międzynarodowej korporacji.
-Prawdziwa perspektywa pracy w dynamicznym środowisku.
-Pakiet socjalny w tym Karta Multisport Benefit współfinansowana przez pracownika / benefity w systemie kafeteryjnym.
-Bonus świąteczny i świąteczny.
-Dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci.
-Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę.
-Oferta ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach.

Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.com
w tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

Dodano dnia: 24-02-2023

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions