Tester Automatyzujący (2 + lat doświadczenia)

Lokalizacja: Warszawa

Praca jest 100% zdalna | Możliwość pracy hybrydowej w Warszawie
Stawka od 600 do 800 zł/dzień + VAT (B2B)
~do 12 000 zł/miesięcznie brutto (UoP)

Dołącz do naszego projektu wspierającego pioniera polskiej bankowości korporacyjnej w zagadnieniach związanych z zabezpieczeniami bankowymi!
Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu składającego się z 30 osób - programistów i analityków.

Zadania:
realizacja testów funkcjonalnych systemów zgodnie z dokumentacją i założeniami biznesowymi
tworzenie planu testów
przygotowywanie przypadków testowych
zgłaszanie błędów aplikacji wykrytych w czasie testów
analiza i raportowanie wyników testów
współpraca z klientem biznesowym w zakresie realizowanego projektu
współpraca z innymi działami testowymi firmy lub firm zewnętrznych
współpraca z zespołem wytwarzającym oprogramowanie przy usuwaniu wykrytych defektów
zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami technicznymi i biznesowymi
aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania:
dostępność w ciągu 1 miesiąca
min. 2 lata w testowaniu automatyzującym
znajomości technologii JIRE, JIRA, QC, UTP, WEBLOAD, KATALON
doświadczenie komercyjne z przynajmniej jedną z bibliotek: Protractor, Nightwatch, Phantom, Casper (preferowany: Protractor)
praktyczna znajomość przynajmniej jednego frameworku frontendowego: Angular, React, Vue (preferowany: Angular)

Oferujemy:
Możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń ze współpracownikami, zdobycie dodatkowych kwalifikacji oraz poszerzanie wiedzy
Networking, integracja z osobami o podobnych kompetencjach
Silosy wiedzy – Centra Kompetencyjne zostały stworzone również w celu gromadzenia wiedzy i nowinek z branży
Webinary oraz inne wydarzenia, wewnętrzne i zewnętrzne
Nowe i różnorodne możliwości rozwoju, wsparcie opiekunów biznesowych
Wsparcie ze strony Competence Center Managerów i Resource Managerów
Prestiżowe szkolenia prowadzone przez naszych Ekspertów – Ty i Twoi współpracownicy rozwijacie się w tym samym obszarze? Świetnie! Zebraną grupę skierujemy na zaawansowane szkolenia
ASTEK TEAM – działamy zespołowo, dbając jednocześnie o wsparcie jednostek, przede wszystkim zależy nam na Waszym rozwoju
Ciągła analiza bieżących trendów technologicznych i tworzenie podgrup kompetencyjnych – co gwarantuje łatwość w transferze między projektami

Dodano dnia: 17-03-2023

ASTEK Polska

Zobacz wszystkie oferty ASTEK Polska