Programista Android (e⁠-⁠Zdrowie)

Lokalizacja: Łódź

Masz za sobą pierwsze doświadczenie w tworzeniu rozwiązań mobilnych na platformę Android? Znasz Kotlin lub Java? Chcesz aby Twoja praca miała realny wpływ na rozwój telemedycyny? Jeżeli Twoje odpowiedzi brzmią „tak”, to oznacza, że czekamy właśnie na Ciebie! Do naszego zespołu w sektorze eZdrowie poszukujemy programisty Android.
Sektor Comarch e-Zdrowie zajmuje się m.in. tworzeniem oprogramowania do zarządzania placówkami medycznymi, informatycznymi systemami telemedycznymi, tworzeniem i rozwojem aplikacji mobilnych oraz tworzeniem własnych produktów medycznych, a także okołomedycznych.
Dołącz do nas i razem z nami twórz nowy wymiar telemedycyny!

PROFIL PRACOWNIKA
- Absolwenci studiów o profilu informatycznym lub pokrewnym (mile widziani również studenci ostatnich lat)
- Minimum pół roku doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformę Android
- Znajomość wzorców projektowych, metodyk projektowania, clean code, tworzenia i testowania oprogramowania mobilnego
- Bardzo dobra znajomość Java, Kotlin, Android SDK, Android Jetpack
- Znajomość popularnych frameworków, bibliotek i rozwiązań pod kątem Androida (m.in. Retrofit, WebRTC, Crashlytics, FCM)
- Doświadczenia w pracy z GIT
- Mile widziane:
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę iOS
- znajomość React Native, JavaScript, TypeScript
- zdolność analitycznego myślenia i ocena jakości swojego kodu przez pryzmat jego prostoty, szybkości działania i niezawodności
- zrealizowane projekty, które dostępne są w Google Play lub Apple App Store

TWOJE OBOWIĄZKI
- Projektowanie rozwiązań w oparciu o najnowsze technologie
- Podnoszenie jakości i funkcjonalności istniejącego kodu
- Przeprowadzanie testów developerskich
- Przygotowanie dokumentacji wykonanej pracy

DLA CIEBIE
- Możliwość pracy w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
- Elastyczne godziny pracy
- Udział w ciekawych projektach związanych z telemedycyną
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
- Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia dzięki najlepszym specjalistom z dziedziny aplikacji mobilnych
- Duża przestrzeń na wprowadzanie własnych pomysłów w życie
- Dostosowanie zadań do twoich potrzeb i zainteresowań
- Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
- Praca w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym zespole

Aplikuj przez formularz dostępny na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-android-e-zdrowie-1364/

Dodano dnia: 03-04-2023

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.