Specjalista do wsparcia z językiem fińskim

Lokalizacja: Bułgaria /Sofia

SOFIA, BUŁGARIA – POMOŻEMY W RELOKACJI
OBOWIĄZKI:
- zapewnienie wyjątkowej obsługę klienta;
- identyfikowanie i ocena potrzeb klientów;
- pomoc w ogólnych zapytaniach, wsparcie produktu i rozwiązywanie problemów przez telefon, e-mail, czat lub bilety;
WYMAGANIA:
- powinieneś biegle władać językiem fińskim i komunikatywnie angielskim i mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne.
OFERUJEMY:
- pomoc w przeprowadzce;
- stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego;
- dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne;
- pozytywne międzynarodowe środowisko pracy;
- premie za polecenie pracowników.
CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres email: jobs@personnelandmedia.com
z dopiskiem FIŃSKI - BUŁGARIA
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w następujący sposób:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w
sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwane dalej „RODO”.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych w PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS SC

Dodano dnia: 05-04-2023

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions