Tester w obszarze AI/ML/Cloud

Lokalizacja: Kraków

Kraków, Katowice, Lublin, Łódź

Numer referencyjny: TAIML/U

Jeśli chcesz rozwijać lub rozpocząć swoją karierę w obszarze testów i utrzymania jakości w systemach IT to świetnie trafiłeś/-aś!

W Comarch Loyalty Marketing Cloud będziesz pracować z szerokim spektrum zaawansowanych aplikacji, od backoffice’owych narzędzi dla marketerów które wymieniają między sobą tonę informacji (REST API, Kafka) przez analitykę i modele oparte o sztuczną inteligencję czy webowe i mobilne aplikacje dla klientów.

Jako zespół musimy sprawić, żeby cały ekosystem był bezpieczny, działał perfekcyjnie i żeby żaden bug nie przedostał się na środowiska naszych klientów. W zależności od Twojego poziomu zaawansowania i obranej ścieżki rozwoju możesz nam pomagać w automatyzacji testów z wykorzystaniem frameworka REST Assured i Javy oraz Cypress z JavaScript lub manualnym testowaniu aplikacji i ścieżek użytkowników.

Posiadasz zdolności analityczne oraz jesteś osobą spostrzegawczą? Zależy Ci na pracy ze specjalistami oraz w najnowszych technologiach? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Nie czekaj, aplikuj teraz!

PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani studenci ostatnich lat)
- Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
- Dodatkowym atutem będzie znajomość: Kubernetes (w zakresie przeglądania logów i wyciągania odpowiednich danych), Java EE8, Java Script, SQL, REST Assured, Cypress, Postman, Jmeter, Gitlab, Jira
- W zależności od obranej ścieżki:
> znajomość narzędzi do zarządzania testami i tworzenia scenariuszy testowych
> znajomość i obsługa narzędzi wspomagających testy automatyczne
- Umiejętność pracy w zespole
- Dokładność w działaniu

TWOJE ZADANIA
- Przygotowywanie scenariuszy testowych i wykonywanie testów manualnych / przygotowywanie skryptów i automatyzacja scenariuszy testowych
- Raportowanie defektów
- Weryfikacja zgłoszeń
- Raportowanie prac do Test Lead danego projektu

DLA CIEBIE
- Nowoczesne technologie które będą się rozwijały jeszcze wiele lat – inwestujesz w siebie i swój rozwój na lata
- Szansa nauki od najlepszych – Comarch to mix doświadczenia i młodości, mamy specjalistów od których można się wiele nauczyć. Ale wierzymy, że będziemy się też uczyć od Ciebie!
- Globalny lider na rynku rozwiązań marketingowych dla dużych korporacji – rozwiązania które będziesz współtworzyć są wykorzystywane przez największe firmy na świecie
- Dofinansowanie do szkoleń
- Umowa o pracę która daje stabilność i szereg korzyści
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
- Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
- Brak dress code'u
- Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą
- Elastyczne godziny pracy
- Akcje promujące aktywny tryb życia oraz programy well-beingowe

Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz dostępny na naszej stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/tester-w-obszarze-ai-ml-cloud/#/form/offer/582/step/1

Dodano dnia: 05-04-2023

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.