Power Platform Developer

Lokalizacja: Poznań

Szczegóły oferty:

Obowiązki:
Projektowanie, rozwijanie, testowanie, utrzymanie i wsparcie aplikacji analitycznych wykorzystujących technologie firmy Microsoft.
Projektowanie i implementacja rozwiązań biznesowych opartych o Power Platfrom, Azure (m.in. Dataverse, PowerApps, PowerAutomate, MS SharePoint, MS Teams; Power BI, Azure Functions)
Integracja danych z zewnętrznych źródeł z wykorzystaniem DataFlow, PowerQuery i REST

Wymagania:
Znajomość środowiska MS SharePoint
Posiadanie praktycznej wiedzy na temat baz danych oraz programowania MS SQL.
Mile widziane:
Doświadczenie w integracji między Power Platform a innymi środowiskami.
Znajomość oraz umiejętność wykorzystywania SQL Server Profiler

Co zyskujesz dołączając do nas?

Bogaty zakres stosowanych technologii
Możliwość współpracy z doświadczonymi programistami
Pracę dla firm z całego świata i różnych branż,
Dowolną formę zatrudnienia, elastyczne godziny pracy, model hybrydowy, zdalny
Długoterminową współpracę
Realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów
Możliwość korzystania z karty Multisport
Dostęp do profesjonalnych książek, poradników i materiałów szkoleniowych
Na bieżąco wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem, organizujemy prelekcje i prezentacje
Organizujemy spotkania integracyjne całego zespołu, zawsze połączone z dodatkowymi atrakcjami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez Devpark sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wspólnej 15/1 62-052 Komorniki dla celów procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Devpark sp. z o.o.. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem przez Ciebie zgody. Devpark sp. z o.o. nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w przypadku przetwarzania danych w procesie rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności.

Dodano dnia: 07-04-2023

Devpark Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Devpark Sp. z o.o.