Analityk systemowy

Lokalizacja: Warszawa

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie poszukujemy:
• Analityka systemowego (praca 80% zdalna – 20% stacjonarna – Warszawa)

Umowa: B2B
Stawka: do 150 zł netto/h + VAT
Godziny pracy: w przedziale 7-20 (Pon. – Pt.)

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Szacowanie kosztów wdrażanych rozwiązań informatycznych,
• Przygotowywanie specyfikacji potrzeb biznesowych, uczestniczenie w procesach zakupowych oraz odbiór usług i rozwiązań od dostawców zewnętrznych, między innymi poprzez ocenę zgodności prac z przedmiotem zamówienia,
• Wykonywanie analizy wstępnej i szczegółowej rozwiązania,
• Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji systemowej w Enterprise Architect, z wykorzystaniem dedykowanych profili oraz szablonów RTF,
• Koordynowanie prac przy definiowaniu i utrzymaniu definicji interfejsów usługowych,
• Uczestniczenie w procesie stabilizacji i utrzymania funkcjonalności systemów informatycznych,
• Opracowywanie i wdrażanie standardów i metodyk w obszarze prowadzenia analiz i wytwarzania dokumentacji analitycznej.
• Współuczestniczenie w pracach zespołu deweloperskiego,

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Minimum 4 lata doświadczenia jako analityk projektowy w analizie wymagań na systemy IT,
• Znajomości narzędzia UML /Enterprise Architekt,
• Umiejętności modelowania procesów biznesowych,
• Umiejętności planowania prac analitycznych oraz prowadzenia/moderowania spotkań z udziałem interesariuszy rozwiązania,
• Znajomości zagadnień z inżynierii oprogramowania (obiektowość, wzorce projektowe, bazy danych, warstwy oprogramowania),
• Znajomości standardów procesu testów oprogramowania,
• Doświadczenia pracy w środowisku zwinnym.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 13-04-2023

Pentacomp S.A

Zobacz wszystkie oferty Pentacomp S.A