Starszy Programista Frontend (Angular)

Lokalizacja: Warszawa

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie poszukujemy:
• Starszego Programisty Frontend (Angular) - praca 90% zdalna – 10% stacjonarna (1 dzień stacjonarny na 2 tygodnie) – Warszawa

Umowa: B2B
Stawka: do 170 zł netto/h + VAT
Godziny pracy: Elastyczne – w przedziale 6-18 (Pon.-Pt.)
Główny stack technologiczny: JavaScript, TypeScript, Angular, Node.js, REST, Swagger

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Projektowanie i wytwarzanie responsywnych i nowoczesnych aplikacji frontendowych,
• Tworzenie dokumentacji projektowej,
• Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi,
• Praca zgodna z metodyką Scrum,
• Wykonywanie code review,
• Udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy.

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Min. 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Programisty Frontend (Angular),
• Bardzo dobra znajomość i udokumentowane doświadczenie w programowaniu w językach HTML/CSS/ES6/Javascript;
• Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w stosowaniu zagadnień:
1. Framework Angular,
2. TypeScript,
3. REST,
4. Swagger,
5. Node.js,
• Znajomość OWASP TOP 10,
• Znajomość procesów Scrum, metodyk zwinnych
• Doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika,
• Znajomość zagadnień informacji geograficznej (GIS), biblioteka Leaflet JS, mapy Mapbox.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 20-04-2023

Pentacomp S.A

Zobacz wszystkie oferty Pentacomp S.A