Programista baz danych - PL/SQL Developer

Lokalizacja: Cały kraj

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
• Programisty baz danych – PL/SQL Developera (praca 100% zdalna – elastyczne godziny pracy (7-20))

Umowa: B2B – współpraca długoterminowa
Stawka: 80 – 140 zł netto/h + VAT (w zależności od posiadanego doświadczenia i kompetencji)
Wielkość zespołu: 3 osoby

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Rozwój i utrzymanie systemu bazodanowego (napisany w Oracle PL/SQL)
• Modelowanie struktur danych
• Tworzenie zapytań i procedur składowanych
• Ustalanie zakresu zmian z klientem biznesowym

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Doświadczenie w zakresie tworzenia i utrzymania kodu SQL, PL/SQL
• Znajomość technologii baz danych, najchętniej Oracle
• Znajomość zasad modelowania i projektowania relacyjnych baz danych
• Podstawowa znajomość UNIX

To czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 23-04-2023

Pentacomp S.A

Zobacz wszystkie oferty Pentacomp S.A