Kierownik działu IT

Lokalizacja: Warszawa

Dla klienta z branży ubezpieczeń poszukujemy doświadczonego Kierownika Działu IT, który dołączy do istniejącego zespołu wytwarzającego oprogramowanie.

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie zespołami IT (programiści, analitycy, PO, SM, architekt, testerzy, DevOps)
- Doradzanie, ustalania KPI, rozbudowa, rozwój i planowanie projektów.
- Nadzór nad efektami i produktami prac zespołów.
- Przegląd i aktualizacja wykorzystywanych narzędzi i technologii.
- Współpraca z dostawcami i dostawcami oprogramowania oraz zasobów
- Zapewnienie bezpieczeństwa systemu informatycznego i danych, zgodnie z regulacjami wewnętrznymi i obowiązującymi przepisami prawa,
- Zarządzanie pełnym cyklem życia aplikacji i systemów od ich wstępnego planowania, rozwoju do wycofania.
- Opracowywanie raportów i proponowanie usprawnień w działaniu operacyjnym działu IT,
- Realizacja strategicznych celów biznesowe i zarządzanie strategicznymi systemami.
- Określanie, wdrażanie i aktualizowanie metod, procesów, procedur, praktyk.

Oczekiwania Klienta :
- Minimum 6 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem wytwórczym.
- Przynajmniej 6 lat doświadczenia w kierowaniu Działem IT w dużej organizacji.
- Znajomość praktyk rynkowych w zakresie wytwarzania oprogramowania, standardów i procesów IT.
- Duże doświadczenie w obszarze utrzymania systemów IT oraz współpracy z dostawcami zewnętrznymi.
- Umiejętność skutecznego poszukiwania rozwiązań oraz ich efektywnego wdrażania w działalność operacyjną
- Umiejętności rozumienia potrzeb biznesu i umiejętność zaspokajania tych potrzeb
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
- Praca zdalnie lub z biura we Wrocławiu, w elastycznych godzinach
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
- Pakiet benefitów przy umowie o pracę
- Sprawny proces rekrutacyjny

Zachęcamy do aplikowania, chętnie przekażemy więcej informacji na temat oferty ????

Dodano dnia: 24-04-2023

Wave Europe Sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty Wave Europe Sp. z o. o.