C++ Software Engineer / Linux Platform

Lokalizacja: Gdynia

Do zespołu R&D realizującego projekty dla klientów z branży gastronomicznej poszukujemy Mid C++ Developera.
Projekt: oprogramowanie do urządzeń w ramach smart kitchen, np. sensory temperatury, ekrany dotykowe do kuchenek, czujniki temperatury na podczerwień, multifunkcyjne timery itp. głównie na rynek USA

Kogo szukamy:
- posiadasz min. 3 lata komercyjnego doświadczenia w zakresie programowania w C/C++
- posługujesz się technologiami Yocto, Buildroot, Embedded Linux (Kernel drivers/modules), Git (GitFlow), SQL, MQTT, Docker
- swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. B2)
- mile widziane będzie doświadczenie z Qt/QML, Python, Bash, czy różnego rodzaju technologiami bezprzewodowymi (Wifi, Bluetooth, ISM, LoRa)

Twoje obowiązki:
- integrowanie urządzeń i modułów: LCD (LVDS, MIPI), panele dotykowe (I2C, USB), moduły WiFi z dystrybucją Linux przeznaczoną na procesory ARM
- rozwój i wsparcie systemów budowania platformy (Yocto, Buildroot)
- projektowanie i implementacja oprogramowania na urządzenia bazujące na Embedded Linux
- implementacja interfejsów użytkownika oraz logiki biznesowej dla urządzeń HMI
- efektywne działanie w środowisku międzynarodowego zespołu projektowego
- zrozumienie wymagań biznesowych klienta i świadomość potrzeb użytkownika końcowego

Oferujemy:
- stawkę w wysokości ok. 14 000 - 18 000 PLN brutto UoP // 16 000 - 22 000 netto B2B
- pracę w pełnym wymiarze godzin
- bardzo dobre warunki pracy stacjonarnej w nowoczesnym budynku - Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
- pakiet Luxmed
- karta Multisport
- cykliczne spotkania integracyjne
- elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00-10:00)
- brak dress code’u
- owocowe poniedziałki oraz bufet śniadaniowy
- możliwość uzyskania / wypracowania premii rocznej
- miejsce parkingowe dla pracowników
- benefity: paczki świąteczne

Proces rekrutacji:
- HR call (ok. 15 min)
- rozmowa wstępna
- rozmowa techniczna

Serdecznie zapraszamy do współpracy,
Wave

Dodano dnia: 28-04-2023

Wave Europe Sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty Wave Europe Sp. z o. o.