ServiceNow Technical Consultant

Lokalizacja: Warszawa

e-Xim IT S.A. jest dostawcą i wdrożeniowcem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie usług IT, wiodącym Partnerem amerykańskiego dostawcy oprogramowania - ServiceNow oraz firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rozwijania systemów klasy Enterprise.

W związku z chęcią ciągłego rozwoju organizacji, poszukujemy osób chcących aplikować na stanowisko ServiceNow Technical Consultant.

Miejsce pracy: Warszawa (praca w trybie hybrydowym*)

*dla osób z poza Warszawy proponujemy pracę w trybie zdalnym 100%

Opis stanowiska:

Bieżąca realizacja projektów wdrożeniowych w oparciu o platformę ServiceNow,
Wsparcie techniczne w procesie zbierania i analizy wymagań biznesowych i funkcjonalnych,
Udział w tworzeniu specyfikacji technicznej, dokumentacji powdrożeniowej, procedur i instrukcji dla użytkowników,
Projektowanie, implementacja i konfiguracja platformy ServiceNow,
Wsparcie techniczne w integracji platformy ServiceNow z systemami zewnętrznymi,
Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji technicznych, warsztatów i szkoleń,
Udział w rozwoju i wsparciu platformy,
Ścisła współpraca z zespołem projektowym,
Odpowiedzialność za powierzone zadania

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość platformy ServiceNow od strony Administratora,
Min. 3-letnie doświadczenie we wdrażaniu, rozwoju i/lub utrzymywaniu platformy ServiceNow,
Praktyczna znajomość JavaScript, SQL, HTML/CSS lub innych języków programowania (np. C#, .NET),
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
Komunikatywność oraz odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
Umiejętność pracy w zespole projektowym,
Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć podejmowania wyzwań.

Mile widziane:

Posiadanie certyfikatów ServiceNow,
Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów za pomocą Web Service, REST API,
Znajomość SoupUI,
Posiadanie certyfikatu ITIL® Foundation (lub wyższego),
Doświadczenie w procesach migracji danych.

Co oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia,
Wynagrodzenie na poziomie 14 000 - 20 000 PLN/B2B
Przyjazną atmosferę pracy w Zespole Profesjonalistów,
Niekorporacyjne środowisko pracy,
Pracę umożliwiającą codzienny kontakt z nowoczesnymi trendami i technologiami na rynku IT,
Możliwość rozwoju zawodowego, osobistego, społecznego,
Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
Benefity pozapłacowe po okresie próbnym (opieka medyczna LUX MED – Pakiet Premium, Karta MultiSport / Kafeteria benefitów, ubezpieczenie na życie, lekcje języka angielskiego), imprezy integracyjne i wiele innych

Dodano dnia: 09-05-2023

e-Xim IT S.A.

Zobacz wszystkie oferty e-Xim IT S.A.