Frontend Developer (Angular)

Lokalizacja: Cały kraj

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie poszukujemy:
• Frontend Developera (Angular) - praca 100% zdalna

Umowa: B2B
Stawka: do 150 zł netto/h + VAT
Godziny pracy: w przedziale 8-17
Główny stack technologiczny: Angular, ECMAScript6/TypeScript/HTML5/CSS3, Angular Material/PrimeNG/Bootstrap, webserwisy REST, Bitbucket, JIRA, Docker

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• wykonywanie zadań programistycznych Front End w technologii Angular w środowisku Java 14+, Springboot, Hibernet
• Projektowanie, utrzymanie i rozwój aplikacji (nowe i obecne aplikacje klienta),
• Tworzenie testów oraz dokumentacji
• czynny udział w pracach zespołów projektowych
• praca w SCRUM

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub technicznym;
• Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Frontend;
• Doświadczenie w pracy z frameworkiem Angular
• Dobra znajomość bibliotek takich jak Bootstrap, PrimeNG, Angular Material;
• Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z HTML5, CSS3, ECMAScript6 oraz TypeScript;
• Znajomość systemów kontroli wersji (np. Bitbucket), doświadczenie w pracy z JIRA, webserwisami REST oraz Docker
• Znajomość standardów bezpiecznego tworzenia kodu.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 11-05-2023

IT Contracting by Pentacomp

Zobacz wszystkie oferty IT Contracting by Pentacomp