Programista .NET

Lokalizacja: Kraków

Obecnie do rozwoju usług Comarch związanych z zamówieniami, dostawami i e-fakturowaniem największych sieci handlowych poszukujemy zaangażowanych i gotowych na nowe wyzwania programistów technologii .NET.

Jeśli jesteś na bieżąco z trendami w IT, chcesz się stale rozwijać i nie lubisz nudy to nie czekaj, sprawdź naszą ofertę i aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (mile widziani studenci ostatnich lat)
- Doświadczenie w developmencie aplikacji w stosie technologicznym .NET
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i chęć brania odpowiedzialności za realizowany obszar
- Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
- Znajomość: NET Core, .NET Framework 4.6, Microsoft ASP.NET MVC

TWOJE ZADANIA
- Wdrożenie, utrzymanie i rozwój aplikacji web'owej w stosie technologicznym .NET / Angular
- Dekompozycja zadań biznesowych na poziom techniczny
- Realizacja zadań developerskich w oparciu o zgłoszenia JIRA
- Współpraca z zespołami QA i wdrożeniowym

DLA CIEBIE
- Praca w przyjaznym zespole realizującym międzynarodowe, ciekawe projekty IT
- Szansa rozwoju w ustalonym profilu zawodowym
- Dostęp do szerokiej gamy szkoleń
- Możliwość pracy z nowymi technologiami
- Elastyczne godziny pracy
- Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
- Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz dostępny na naszej stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-net-1516/#/form/offer/1093/step/1

Dodano dnia: 11-05-2023

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.