Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych (Energy Saving)

Lokalizacja: Kraków

Comarch Healthcare dostarcza nie tylko kompleksowe i uniwersalne rozwiązania IT dla sektora medycznego, ale również oferuje wysokiej jakości usługi z zakresu szybkiego prototypowania i montażu urządzeń elektronicznych (EMS). Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która chce pracować w dynamicznym zespole i rozwijać swoje kompetencje.

Interesujesz się tematyką zarządzania energią i mediami? Nowoczesne technologie nie są Ci obce? Lubisz pobawić się w swoim domu gadżetami SmartHome? Łatwo nawiązujesz kontakty? Chciałbyś wykorzystać wszystkie te zainteresowania w codziennej pracy?

Aplikuj na stanowisko Konsultanta ds. Rozwiązań Biznesowych (Energy Saving)!

PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w prezentacjach dla małej i dużej publiczności
- Umiejętność:
- zdobywania i analizowania danych
- wyciągania wniosków
- prowadzenia negocjacji i prezentacji handlowych
- Bardzo dobra komunikatywność, łatwe budowanie relacji
- Gotowość do pracy pod presją czasu oraz do delegacji krajowych i zagranicznych
- Mile widziana: znajomość branży automatyki budynkowej, Smart Home, zarządzania energią i mediami

TWOJE ZADANIA
- Rozwój nowego biznesu w dziedzinie zarządzania energią i mediami (Smart Lighting, Smart Metering, Energy Saving Platform)
- Praca z klientem, przygotowywanie ofert
- Prezentacje rozwiązań
- Analiza rynku oraz dostępnych rozwiązań
- Aktywne uczestnictwo w planowaniu rozwoju produktów Comarch

DLA CIEBIE
- Międzynarodowa praca w globalnej i stabilnej firmie IT
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
- Elastyczne godziny pracy
- Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
- Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
- Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Aplikowanie przez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/konsultant-ds-rozwiazan-biznesowych-energy-saving/

Dodano dnia: 21-06-2023

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.