Java Developer (Mid / Senior)

Lokalizacja: Cały kraj

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie poszukujemy:
• Java Developera - praca 100% zdalna (Obszar: logistyka i finanse)

Umowa: B2B / UoP
Stawka MID: do 100 zł netto/h / do 13 500 zł brutto na UoP
Stawka SENIOR: do 120 zł netto/h / do 16 500 zł brutto UoP
Benefity: Luxmed (finansowany przez firmę), Szkolenia/konferencje/egzaminy (finansowane przez firmę), dofinansowanie do karty sportowej (Multisport), udział w nagrodach rocznych
Tryb pracy: Zdalny – Elastyczne godziny pracy
Główny stack technologiczny: Java, Spring/Spring Boot, Hibernate, Maven/Gradle, Docker

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Rozwój, projektowanie, utrzymanie, integrowanie oraz bieżąca implementacja aplikacji biznesowych w technologii Java 11/17 + Spring/Spring Boot + Hibernate + Maven/Gradle + Docker
• Czynny udział w pracach zespołów projektowych
• Tworzenie testów oraz dokumentacji projektowej
• Wkład w rozwój zespołu poprzez dzielenie się wiedzą i pomysłami
• Praca w SCRUM

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty Java;
• Doświadczenie w pracy z frameworkami: Spring / Spring Boot + Hibernate
• Znajomość Maven/ Gradle oraz doświadczenie w pracy z wykorzystaniem Dockera

Zwiększysz swoje szanse jeśli:
• Znajomość Reacta i Apache Camel
• Posiadasz doświadczenie w pracy z bazami danych (duże wolumeny danych) np. SQL Server

Czekamy właśnie na Ciebie!

MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 536 494 255

Dodano dnia: 24-06-2023

IT Contracting by Pentacomp

Zobacz wszystkie oferty IT Contracting by Pentacomp