IT Project Manager/ Product Owner

Lokalizacja: Gdynia

Poszukujemy Project Managera / Product Ownera do polskiego działu R&D.
Zespoły developerskie (ok. 4-10 os.) pracują nad oprogramowaniem do urządzeń w ramach smart kitchen, np. urządzenia HMI, sensory temperatury, ekrany dotykowe do kuchenek, czujniki temperatury na podczerwień, multifunkcyjne timery itp.
Projekty są głównie realizowane na rynek USA.

Kogo szukamy:
- min. 5 lat doświadczenia w pracy jako Project Manager/Product Owner
- doświadczenie w pracy w Agile (znajomość SCRUM, umiejętność tworzenia User Stories i zarządzania backlogiem)
- wysokie zdolności przywódcze i interpersonalne – doświadczenie w kierowaniu zespołem, osiąganiu celów, doskonaleniu szybkości
- doskonałe umiejętności komunikacyjne, doświadczenie w szacowaniu i planowaniu zadań
- dobra samoorganizacja i znajomość narzędzi typu Jira/Redmine/YouTrack
- biegła znajomość języka angielskiego, otwartość na pracę w międzynarodowym zespole
- znajomość BPMN/UML będzie dodatkowym atutem

Twoje obowiązki:
- określanie wymagań biznesowych we współpracy z amerykańskim zespołem
- komunikacja między biznesem a zespołem programistów
- planowanie i koordynacja prac, zarządzanie backlogiem realizowanych projektów
- współpraca przy wycenie i planowaniu nowych projektów

Oferujemy:
- stawkę w wysokości ok. 14 000 - 20 000 PLN brutto UoP // 16 000 - 24 000 netto B2B + świadczenia*
(*B2B zawiera urlop - 26 dni płatne w skali roku oraz L4 - 20 dni w skali roku, po okazaniu zwolnienia od lekarza)
- pracę hybrydową, w pełnym wymiarze godzin (40h/week)
- bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym budynku - Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
- pakiet Luxmed
- karta Multisport
- cykliczne spotkania integracyjne
- elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00-10:00)
- brak dress code’u
- owocowe poniedziałki oraz bufet śniadaniowy
- możliwość uzyskania / wypracowania premii rocznej
- miejsce parkingowe dla pracowników
- benefity: paczki świąteczne

Proces rekrutacji:
- HR call (ok. 15 min)
- rozmowa techniczna (online, ok. 90 min)
- rozmowa z CEO (online, ok. 30 min)

Dodano dnia: 07-07-2023

Wave Europe Sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty Wave Europe Sp. z o. o.