Analityk biznesowo - systemowy

Lokalizacja: Cały kraj

Lokalizacje: Kraków, Lublin, Warszawa, Rzeszów, Białystok

Jeśli lubisz rozwiązywać trudne problemy analityczne, podejmować ciekawe wyzwania, nie boisz się współpracy z klientami biznesowymi z zagranicy na wszystkich kontynentach świata, to właśnie ta praca może być Twoja.

Szukamy entuzjastycznie nastawionych do pracy kandydatów, którzy będą mieli możliwość pracować w międzynarodowych projektach wdrożeniowych związanych z rozwojem platformy lojalnościowej Comarch w roli analityka biznesowo-systemowego. Promujemy, wspieramy i nagradzamy inicjatywę, samodzielność, odpowiedzialność, chęć samorozwoju i poszerzania horyzontów.

Z naszej strony powierzymy Ci odpowiedzialność i możliwość podejmowania decyzji, zapewnimy brak nudy oraz ciągłe wyzwania. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka i pokrewne)
- Min. 2 lata doświadczenia – udział w warsztatach analitycznych, umiejętność pozyskiwania i dokumentowania wymagań
- Doskonała znajomość języka angielskiego - min. C1 - pozwalająca na swobodną komunikację z międzynarodowym klientem
- Znajomość:
> relacyjnych baz danych i języka SQL
> narzędzi i technik analizy biznesowej
> notacji BPMN lub UML
> procesu wytwarzania oprogramowania i tworzenia dokumentacji analitycznej w projektach informatycznych
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Łatwość budowania i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi, umiejętność pracy w zespole
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego

TWOJE ZADANIA
- Pozyskiwanie i analiza wymagań klienta
- Przygotowanie dokumentacji analitycznej
- We współpracy z zespołami developerskimi opisywanie zadań i wymagań oraz wsparcie analityczne
- Przygotowanie spotkań i dem w celu zachowania ciągłej komunikacji i zgodności realizowanych prac z przyjętymi założeniami
- Analiza błędów zgłoszonych przez klienta

DLA CIEBIE
- Pionierskie projekty dla największych firm – pracujemy dla klientów na całym świecie
- Możliwość pracy z najnowszymi technologiami informatycznymi oraz zaawansowanymi narzędziami analitycznymi
- Uczestnictwo w projektach informatycznych na każdym etapie ich trwania
- Stabilne zatrudnienie – Comarch istnieje na rynku od prawie 30 lat
- Praca w profesjonalnym zespole analityków, programistów i testerów oraz wspierających ich teamach
- Podróże służbowe do naszych klientów
- Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
- Indywidualny plan szkoleń, certyfikacji i konferencji dopasowany do ścieżki Twojego rozwoju zawodowego
- Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
- Brak dress code'u

Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz dostępny na naszej stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/analityk-biznesowo-systemowy/#/form/offer/1153/step/1

Dodano dnia: 31-07-2023

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.