Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Lokalizacja: Kraków

Jesteś cenionym specjalistą w obszarze Cybersecurity, ale myślisz o kolejnym kroku w swojej karierze? Chcesz współpracować ze specjalistami i ekspertami IT w zakresie rozwoju procesów bezpieczeństwa IT? Nie czekaj, dołącz do Comarch i wspieraj nasze działania!

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe
Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Doświadczenie w:
administracji systemami SIEM – preferowane Splunk, QRadar
budowaniu korelacji w oparciu o napływające dane
administracji systemami Linux
Znajomość i umiejętność:
administracji narzędziami typu Syslog, Auditd, HIDS
wykorzystywania wyrażeń regularnych
Rozumienie podstawowych zagadnień związanych z budową sieci LAN/WAN
Znajomość produktów z rodziny VMware
Umiejętność analitycznego myślenia
Dodatkowymi atutami będą:

Znajomość systemów do znajdowania podatności – Nessus, OpenVAS
budowaniu testów zgodności systemów/aplikacji
przeprowadzaniu testów penetracyjnych
Obszerna wiedza odnośnie ataków Cybersecurity – znajomość organizacji takich jak NIST, OWASP
Znajomość:
zagadnień uwierzytelniania, autoryzacji, kryptografii
języków skryptowych i języków programowania (np. python, php, java, C/C++, powershell, bash)
Certyfikaty potwierdzające znajomość systemów z rodziny Linux oraz systemu SIEM
Podstawowa znajomość metodologii procesów ITIL

TWOJE ZADANIA
Rozbudowywanie:
infrastruktury systemów SIEM
korelacji bezpieczeństwa w systemach SIEM
Wdrażanie:
projektów w zakresie usług Cybersecurity
nowych rozwiązań wykrywających oraz blokujących ataki cybernetyczne
Zarządzanie, oraz administracja systemami cybersecurity
Diagnozowanie i rozwiązywanie incydentów i problemów związanych z systemami Cybersecurity
Druga linia wsparcia – przeprowadzanie dokładnych analiz, oraz wyszukiwanie źródeł problemów
Uczestnictwo w audytach bezpieczeństwa

DLA CIEBIE
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
Współpraca z doświadczonymi specjalistami w zespole Cybersecurity
Szkolenie stanowiskowe w początkowym okresie pracy, szkolenia techniczne, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia w branży IT oraz indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
Bezpłatny dostęp do centrum rekreacyjnego
Wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
Dla osób spoza Krakowa jest możliwość nieodpłatnego zakwaterowania w mieszkaniu służbowym w początkowym okresie pracy

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/specjalista-ds-bezpieczenstwa-it-1327/

Dodano dnia: 10-08-2023

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.