Senior PHP Developer

Lokalizacja: Knurów

Szczegóły oferty:

UMOWA O PRACĘ: 10 000–16 000 zł brutto / mies.
KONTRAKT B2B 12 000–19 000 zł netto (+ VAT) / mies.

Technologie, których używamy:
PHP
Laravel
Symfony
Docker
Git

Mile widziane
JavaScript
Vue.js
Linux

O projekcie
Jako Senior PHP Developer będziesz odpowiedzialny/a za projektowanie i programowanie aplikacji, która zarządza kluczowymi procesami w naszej firmie.

Stack technologiczny, którym będziesz pracować:
• PHP w wersji 8.1
• Laravel
• Vue.js w wersji 2
• AWS S3
• Redis
• Meilisearch
• PostgreSQL
• Docker
• Gitlab
• Bazy danych MariaDB/MySQL

Jeśli jesteś pasjonatem programowania, masz bogate doświadczenie w tworzeniu aplikacji, a wymienione technologie i zadania brzmią dla Ciebie intrygująco, zachęcamy do przesłania swojego CV. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie pracujmy nad innowacyjnymi projektami.

Twój zakres obowiązków
Projektowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb aplikacji i użytkowników
Rozwój nowych funkcjonalności oraz utrzymanie istniejących elementów systemu

Nasze wymagania
Minimum 4 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji
Znajomość PHP w paradygmacie obiektowym (OOP) oraz frameworków Laravel/Symfony
Doświadczenie z Dockerem
Umiejętność projektowania i budowania architektury systemu
Samodzielność w działaniu
Doskonałe umiejętności pracy z systemem kontroli wersji Git
Umiejętność tworzenia wydajnego kodu i rozumienie technik kolejkowania zadań
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej (np. API)

Znajomość JavaScript oraz Vue.js
Znajomość systemów operacyjnych Linux
Doświadczenie w obszarze e-commerce

To oferujemy
Praca w systemie hybrydowym
Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub B2B
Indywidualną ścieżkę rozwoju
Współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie
Dostęp do nowoczesnych technologii (hardware i software)
Pracę w ambitnym zespole
Dużą autonomię w rozwiązywaniu problemów
Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, certyfikacje

Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
zniżki na firmowe produkty i usługi
spotkania integracyjne
brak dress code’u
kawa / herbata
parking dla pracowników
Premia za staż pracy

Dodano dnia: 23-08-2023

Multiplay sp.zo.o.

Zobacz wszystkie oferty Multiplay sp.zo.o.