Analityk biznesowy

Lokalizacja: Cały kraj

Szczegóły oferty:

LOKALIZACJA: GLIWICE

Jeśli masz już za sobą pierwsze doświadczenia w obszarze analizy biznesowej, chcesz się dalej rozwijać i angażować w coraz ciekawsze projekty w obszarze IT, ta oferta czeka na Ciebie!

Dołączając do naszego zespołu jako analityk będziesz brać udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych związanych z rozwojem platformy lojalnościowej. Aplikuj i przekonaj się, jak szybko Twoje proaktywne podejście i umiejętność sprawnej komunikacji - zarówno z zespołem projektowym, jak i z klientem - rozwiną Twój warsztat! Oferujemy realną wymianę doświadczeń ze specjalistami w branży IT i dużą dawkę wiedzy z zakresu technologii wykorzystywanych w obszarze analizy biznesowej.

PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka i pokrewne)
- Min. 2 lata doświadczenia – udział w warsztatach analitycznych, umiejętność pozyskiwania i dokumentowania wymagań
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. C1 - pozwalająca na swobodną komunikację z międzynarodowym klientem
- Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
- Znajomość notacji BPMN lub UML oraz procesu wytwarzania oprogramowania i tworzenia dokumentacji analitycznej w projektach informatycznych
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Łatwość budowania i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi, umiejętność pracy w zespole
- Mile widziana znajomość innych języków obcych, np. niemieckiego lub francuskiego

TWOJE ZADANIA
- Analiza i pozyskiwanie od klienta wymagań biznesowych oraz technicznych
- Przygotowanie dokumentacji analitycznej
- Współpraca z zespołami developerskimi w celu opisywania zadań oraz wymagań
- Przygotowanie spotkań i dem w celu zachowania ciągłej komunikacji i zgodności realizowanych prac z przyjętymi założeniami
- Analiza błędów zgłoszonych przez klienta

DLA CIEBIE
- Komercyjne projekty, w których stosujemy najnowsze trendy i technologie
- Pracę z różnymi rodzajami rozwiązań IT (cyfrowe transformacje, produkty dla klientów końcowych) oraz zaawansowanymi narzędziami analitycznymi
- Pracę, która umożliwia codzienny kontakt z językiem angielskim
- Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
- Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich
- Uczestnictwo w projektach informatycznych na każdym etapie ich trwania
- Stabilne zatrudnienie – Comarch istnieje na rynku od prawie 30 lat
- Praca w profesjonalnym zespole analityków, programistów i testerów oraz wspierających ich teamach
- Podróże służbowe do naszych klientów
- Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
- Indywidualny plan szkoleń, certyfikacji i konferencji dopasowany do ścieżki Twojego rozwoju zawodowego
- Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
- Elastyczne godziny pracy
- Brak dress code'u
- Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz dostępny na naszej stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/analityk-biznesowy-1613/#/form/offer/1177/step/1

Dodano dnia: 30-08-2023

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.