Tester automatyzujący (Java + Selenium)

Lokalizacja: Cały kraj

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
• Testera automatyzującego (praca 100% zdalna – elastyczne godziny pracy)

Umowa: B2B – współpraca długoterminowa
Stawka: do 105 zł netto/h + VAT

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Przeprowadzanie testów manualnych, integracyjnych
• Przygotowywanie środowisk i narzędzi testowych
• Opracowywanie skryptów do automatyzacji testów;
• Opracowywanie skryptów do testów wydajności;
• Opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów;
• Udział we wdrażaniu oprogramowania;
• Zapewnianie jakości wytwarzanych produktów;
• Współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Minimum 5-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania
• Praktyczna umiejętność tworzenia przypadków i scenariuszy testowych
• Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami TestRail, Xray, HPQC lub pokrewne
• Doświadczenie w pracy z narzędziami do raportowania błędów, np.: JIRA, TestLink, HPQC
• Minimum 2-letnie doświadczenia w pracy z narzędziami : SoapUI, JMeter, Postman lub pokrewne
• Dobra znajomość SQL i umiejętność testowania za pomocą zapytań;
• Praktyczna wiedza z zakresu relacyjnych baz danych i ich testowania;
• Minimum 2-letnie doświadczenie w automatyzacji testów w narzędziu Selenium WebDriver z Java
• Minimum 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu prac zespołu testerskiego, jak i prac zespołu testerów biznesowych;
• Praktyczne doświadczenie w planowaniu prac zespołu testerskiego w procesie wytwarzania i utrzymania oprogramowania;
• Praktyczna wiedza w zakresie Java / JavaScript / XML / WebServices;
• Doświadczenie w przeprowadzaniu testów wydajnościowych

Czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 06-09-2023

IT Contracting by Pentacomp

Zobacz wszystkie oferty IT Contracting by Pentacomp