Programista Dynamics 365 F&O

Lokalizacja: Cały kraj

Szczegóły oferty:

Twój zakres obowiązków:
• projektowanie i tworzenie oprogramowania dla klientów biznesowych
• modyfikacja systemów ERP i rozwijanie istniejących rozwiązań zgodnie z wymaganiami projektów
• integracja systemu z innymi usługami klienta
• tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej dla aplikacji.

Nasze wymagania:
• wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji komputerowych lub mobilnych
• znajomość przynajmniej jednego popularnego języka programowania (C#, C++, Java, MS SQL)
• język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• umiejętność pracy w zespole i komunikacji
• znajomość zintegrowanych systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem

Mile widziane:
• znajomość produktów rodziny MS Dynamics 365 i Microsoft Dynamics AX 2012
• Umiejętność programowania w języku X++

To oferujemy:
• możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia przy realizacji projektów wdrożeniowych
• pracę w międzynarodowych projektach
• podnoszenie kwalifikacji, szkolenia, zdobywanie certyfikatów
• rozwój kompetencji zawodowych i udział w systemie certyfikacyjnym
• praca zdalna
• elastyczny czas pracy
• możliwość korzystania ze sprzętu służbowego w celach prywatnych
• świadczenia socjalne (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do okularów korekcyjnych).

Dodano dnia: 26-09-2023

Integris Systemy IT

Zobacz wszystkie oferty Integris Systemy IT