Java Developer

Lokalizacja: Cały kraj

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie poszukujemy:
• Java Developera – (100% Zdalnie) - Warszawa

Umowa: B2B
Stawka: do 140 zł netto/h + VAT
Godziny pracy: Elastyczne – w przedziale 7-20 (Pon.-Pt.)

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Wytwarzanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania;
• Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi;
• Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu,
• Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania: Continous Integration, zapewnienie jakości, dobór technologii;
• Praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting);
• Wykonywanie code review na pull-requestach;
• Wsparcie dla procesu – git-flow;
• Szacowanie pracy w ramach przyszłych projektów;
• Dokumentacja wypracowanych rozwiązań;
• Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy:
• Udział w szkoleniach technicznych,
• Opisywanie tips&trics na Confluence.

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Znajomość i doświadczenie z technologiami Java 7, 8 i wzwyż oraz Java EE 6 i wzwyż;
• Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Java;
• Znajomość zagadnień SOLID, TDD, GitFlow, Design Patterns;
• Znajomość i doświadczenie z technologiami:
1. Spring Framework z naciskiem na Spring Security oraz standardami JWT i OpenID/Oauth2;
2. JPA i/lub dowolną z bibliotek klasy ORM (Object-Relational Mapping) np. Hibernate, EclipseLink;
3. relacyjną bazą danych SQL i systemy zarządzania bazami typu pgAdmin, MySQL Workbench;
4. dowolnym z serwerów aplikacyjnych np. JBoss, WebLogic, WildFly;
5. maven 3, Gradle;
6. webserwisy SOAP oraz REST;
7. dobra znajomość HTML, JavaScript, CSS;
8. jedna z technologii front-endowych: JSF, Angular 2 +, Vaadin;
9. top 10 podatności OWASP;
10. umiejętność konfiguracji środowiska Continous Integration (np. Jenkins);
• Bardzo dobra znajomość systemu wersjonowania GIT;
• Znajomość bibliotek wspierających testowanie np. Mockito, AssertJ, Arquillian;
• Znajomość baz danych NoSQL wykorzystywanych przez Zamawiającego: MongoDB, Apache Cassandra oraz technik ich integracji z technologią Spring Framework;
• Znajomość: Docker lub Kubernates;
• Dobra znajomość narzędzi do testowania API: Postman, SoapUI.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 02-10-2023

IT Contracting by Pentacomp

Zobacz wszystkie oferty IT Contracting by Pentacomp