Java Developer

Lokalizacja: Cały kraj

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
• Java Developera (praca 100% zdalna – elastyczne godziny pracy)

Umowa: B2B – współpraca długoterminowa
Stawka: do 125 zł netto/h + VAT

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Wytwarzanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania;
• Uczestnictwo w wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi;
• Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu, który operuje na bardzo dużych wolumenach danych;
• Praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting);
• Wykonywanie code review na pull-requestach;
• Wsparcie dla procesu – git-flow;
• Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy;
• Udział w szkoleniach technicznych;
• Przygotowywanie krótkich szkoleń wewnętrznych dla pozostałych członków zespołu;
• Opisywanie tips&trics na Confluence.

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Java;
• Znajomość zagadnień SOLID, TDD, GitFlow;
• Znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację werbalną i pisemną;
• Znajomość i doświadczenie z technologiami:
• Java EE 6 i wzwyż;
• JPA i/lub dowolną z bibliotek klasy ORM (Object-Relational Mapping) np. Hibernate, EclipseLink;
• relacyjną bazą danych SQL;
• dowolnym z serwerów aplikacyjnych np. JBoss, WebLogic, GlassFish;
• maven 3;
• webserwisy SOAP oraz REST;
• dobra znajomość HTML, JavaScript, CSS;
• jedna z technologii front-endowych: JSF, AngularJS, Vaadin;
• top 10 podatności OWASP;
• bardzo dobra znajomość systemu wersjonowania GIT;
• znajomość bibliotek wspierających testowanie np. Mockito, AssertJ, Arquillian

Czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 23-10-2023

IT Contracting by Pentacomp

Zobacz wszystkie oferty IT Contracting by Pentacomp