Młodszy inżynier systemowy

Lokalizacja: Kraków

Comarch ERP XL to system, z którego korzysta obecnie ponad 5500 przedsiębiorstw z różnych branż. Wraz z rozwojem aplikacji poszukujemy osób na stanowisko młodszego inżyniera systemowego. Do twoich zadań należeć będą m.in. wparcie usługi instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych oraz usługi terminalowej, administracja i konfiguracja systemów operacyjnych Windows Server oraz administracja serwerami MS SQL.

Nie czekaj, aplikuj już dzisiaj!

PROFIL PRACOWNIKA
-Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, ekonomicznym lub matematycznym
-Znajomość:
Windows Server 2019
Microsoft SQL Server 2019
T-SQL
-Doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera systemowego lub w obszarze administracji systemami IT będzie dodatkowym atutem
-Znajomość infrastruktury sprzętowej serwerów
-Mile widziana wiedza praktyczna z optymalizacji zapytań SQL

TWOJE ZADANIA
-Konstruowanie zaleceń w zakresie konfiguracji RAID, podziału zasobów sprzętowych i dyskowych pod odpowiednie role serwerów
-Nadzór nad bieżącą aktualizacją wymagań sprzętowych (z uwzględnieniem nowych technologii dostępnych na rynku) pod kątem zmian w Comarch ERP XL
-Wparcie usługi instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych oraz usługi terminalowej
-Nadzór nad testami aplikacjami pod kątem wydajności i optymalizacji sprzętowej, bieżące przekładanie ich wyników na dokumentację zaleceń
-Administracja i konfiguracja Systemów Operacyjnych Windows Server
-Administracja Serwerami MS SQL

DLA CIEBIE
-Możliwość pracy z najnowszymi i różnorodnymi technologiami
-Wiele ścieżek rozwoju zawodowego
-Długofalowa współpraca i atrakcyjne warunki finansowe, dopasowane do doświadczenia oraz umiejętności
-Elastyczny czas pracy
-Możliwość pracy w trybie hybrydowym, po okresie wdrożenia
-Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
-Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
-Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)

Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie oferty:

Dodano dnia: 30-10-2023

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.