Junior Web Developer

Lokalizacja: Poznań

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Poznań ????️
Widełki wynagrodzenia: 5.000 - 7.000 zł ????

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko Junior Web Developera. Jest to bardzo dobra możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w branży, doszlifowania umiejętności z zakresu programowania PHP oraz poszerzenia wiedzy z używanych technologii.

Stack technologiczny firmy:

PHP, JavaScript, C#, C++, CSS, MySQL/MSSQL, CodeIgniter, WordPress, WooCommerce, Symfony, Visual Studio
Zakres obowiązków:

Praca w zespole nad utrzymaniem i rozwojem oprogramowania.
Programowanie fullstack w PHP przy użyciu nowoczesnych narzędzi i technologii.
Konserwacja i rozbudowa stron internetowych i baz danych.
Współudział w projektowaniu nowych rozwiązań.
Rozwiązywanie bieżących problemów z kodem.
Poszukiwane kompetencje:

Podstawowa wiedza i doświadczenie z zakresu PHP, CSS, HTML, JavaScript.
Znajomość struktury baz danych SQL.
Mile widziana znajomość C# i Visual Studio.
Gotowość do pracy w co drugą sobotę (8:00 - 14:00).

Link do formularza aplikacyjnego: https://simaconsulting.elevato.net/pl/junior-web-developer,ja,31858

Dodano dnia: 07-11-2023

SIMA Consulting

Zobacz wszystkie oferty SIMA Consulting