Pierwsza linia wsparcia technicznego IT

Lokalizacja: Wałbrzych

O&S Computer-Soft jest firmą ceniąca profesjonalne podejście do klienta i biznesu, stawiająca na jakość oferowanych produktów i usług. Od ponad 30 lat naszą misją jest wskazywanie Klientom skutecznych rozwiązań informatycznych, które wspierają i usprawniają zasadnicze procesy biznesowe. Dostarczamy zaawansowane systemy dla telekomunikacji, administracji publicznej, bankowości i przemysłu. Naszą wiodącą działalnością jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu digitalizacji i archiwizacji wszelkiego typu dokumentacji.

Zakres obowiązków:

- Instalacja, konserwacja i konfiguracja sprzętu IT oraz oprogramowania na stanowiskach użytkowników.
- Zarządzanie kontami użytkowników w systemach informatycznych.
- Bieżąca obsługa zgłoszeń użytkowników w systemie obsługi zgłoszeń (w tym: diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów).
- Bieżąca aktualizacja statusu zgłoszeń w bazach i ewidencjach.
- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa określonych w politykach bezpieczeństwa i instrukcjach zarządzania systemami.
- Współpraca z innymi obszarami w organizacji przy rozwiązywaniu zgłoszeń i realizacji powierzonych zadań
- Szkolenie nowych pracowników z zakresu funkcjonowania i obsługi systemów i oprogramowania.

Nasze oczekiwania:

- Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (mile widziane wykształcenie na kierunkach informatyka i pokrewnych).
- Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
- Znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows (7, 8, 10, 11) oraz aplikacji biurowych MS Office.
- Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek z dziedziny IT – problemy sieciowe i sprzętowe.
- Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami biznesowymi.
- Prawo jazdy kat. B i gotowość do prowadzenia samochodu służbowego.
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie tutorial i.

Nasza propozycja to:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę lub B2B.
- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Niekorporacyjna kultura pracy.
- Dogodny dojazd do pracy: bliskość węzłów komunikacyjnych oraz duży parking do dyspozycji pracowników.
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.
- Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.

W dokumentach prosimy zamieścić klauzulę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez O&S COMPUTER­SOFT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Wałbrzychu, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000222652, posiadająca numer NIP 8862785813, REGON 891 - pokaż numer telefonu - , na potrzeby przeprowadzenia aktualnych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany, przez Administratora Danych Osobowych tzn. O&S COMPUTER­SOFT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Wałbrzychu,że podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO).

1. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać na podany adres e-mailowy żądanie, e-mail: @

2. Mam prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznam, że przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy RODO.

3. Poprzez przesłanie mojego CV na adres mailowy moje dane osobowe zostaną powierzone do przetwarzania ADO.

4. Dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

5. Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu."

Dodano dnia: 14-11-2023

O&S Computer – Soft

Zobacz wszystkie oferty O&S Computer – Soft