Programista .NET

Lokalizacja: Kraków

W Comarch lubimy pracować w .NET - wykorzystujemy go zarówno do tworzenia używanych przez całą firmę aplikacji wewnętrznych, ale przede wszystkim, budujemy w nim systemy dla naszych klientów. A wszystko z zachowaniem najwyższych standardów i przy współpracy wielu specjalistów!

Szukasz pracy, gdzie Twoje zadania to nie tylko pisanie kodu, ale także wdrażanie własnych pomysłów i nadawanie kierunku rozwoju produktu? Jesteś na bieżąco z trendami, chcesz się stale rozwijać i nie lubisz nudy? Takich ludzi szukamy! Aplikuj i dołącz do Comarch jako Programista .NET!

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
Doświadczenie w pracy z: NET/ C#, relacyjnymi bazami danych: PostgreSQL lub MSSQL, systemem kontroli wersji GIT
Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej
Mile widziana znajomość:
technologii webowych: HTML/ CSS/ JavaScript/ AngularJS
WinForms, WPF - Windows Presentation Foundation
jednego z silników ORM (np. NHibernate, EntityFramework)
REST Web Services
wzorców projektowych i architektonicznych
procesów i narzędzi CI/CD

TWOJE ZADANIA
Rozwój oprogramowania Comarch w technologii .NET
Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
Sporządzanie dokumentacji technicznej
Dbałość o jakość kodu poprzez stosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReview

DLA CIEBIE
Możliwość pracy w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia (60% stacjonarnie, 40% zdalnie)
Elastyczne godziny pracy
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
Brak dress code’u
System płatnych poleceń pracowniczych
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia oraz wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Indywidualny plan szkoleń, konferencji oraz możliwość rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-net/

Dodano dnia: 23-11-2023

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.