Frontend Developer (Angular)

Lokalizacja: Warszawa

Do zespołu Pentacomp obecnie poszukujemy Frontend Developera! Poznaj szczegóły oferty!

• Praca hybrydowa – 4 dni zdalnie, 1 w biurze w Warszawie
• Umowa: B2B
• Stawka: 120 - 140 PLN netto/h + VAT B2B
• Godziny pracy: Elastyczny czas pracy, w przedziale 7-20 (Pon. – Pt.)

Zadania na stanowisku:
• Projektowanie i rozwój komponentów systemu (UI/front-end) w oparciu o analizę wymagań klienta
• Aktywne uczestniczenie w analizie wymagań, wdrażaniu, testowaniu, zapewnianiu jakości, zarządzaniu zmianami, wdrażaniu rozwiązań
• Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania dzięki rozwijaniu piramidy testów automatycznych
• Udział w wydarzeniach scrumowych zwinnego zespołu
• Promowanie dobrych praktyk rozwoju aplikacji opartych o framework Angular

Doświadczenie :
• Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w tworzeniu interfejsu użytkownika oprogramowania z wykorzystaniem Angular/TypeScript
• Zaawansowana znajomość frameworku Angular
• Praktyczna znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, Node.js, NPM, Angular Material
• Doświadczenie w pisaniu testów aplikacji Angular oraz w pracy z usługami sieciowymi typu RESTful
• Znajomość Jenkins, Jira, Bitbucket, Confluence
• Doświadczenie w analizie wymagań i rekomendowaniu rozwiązań dla części front-endowej
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
• Znajomość wzorców architektonicznych aplikacji front-endowych, oraz dobrych praktyk związanych z rozwojem dużej aplikacji biznesowej
• Mile widziana znajomość Java, Spring , SpringBoot oraz Hibernate

Aplikuj! Chętnie z Tobą porozmawiamy o możliwościach jakie daje Pentacomp!

Dodano dnia: 24-11-2023

IT Contracting by Pentacomp

Zobacz wszystkie oferty IT Contracting by Pentacomp