Konsultant SAP

Lokalizacja: Warszawa

Do zespołu Pentacomp poszukujemy osoby na stanowisko Konsultant SAP
Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Oferujemy:
-Pracę 100% zdalną
-Umowę B2B
-Stawkę od 140 zł/h do 200zł/h netto + VAT
-Możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

Zakres obowiązków:
- Przygotowanie ofert na integracje systemów JPK i KSEF z modułami SAP
- Rola Konsultanta Wiodącego na projekcie
- Prowadzenie prezentacji i warsztatów dla klientów
- Testowanie proponowanych rozwiązań
- Współpraca przy utrzymaniu i rozwoju systemów firmy, zintegrowanych z SAP (JPK/KSEF)

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
- Doświadczenie w obszarach FI lub SD
- Minimum 5-letnie doświadczenie w roli Konsultanta Wiodącego
- Doświadczenie w roli Konsultanta Wdrożeniowego w obszarze funkcjonalnym, do którego został przypisany w co najmniej jednym wykonanym lub trwającym projekcie, dotyczącym wdrożenia KSEF,
LUB
- Min. 5 letnie doświadczenie w roli Konsultanta Wiodącego w obszarze RE-FX

*Umiejętności z zakresu programowania w SAP - dodatkowy atut! :)

Daj sobie szansę i aplikuj! Chętnie porozmawiamy z Tobą o możliwościach jakie daje Pentacomp!

Dodano dnia: 24-11-2023

IT Contracting by Pentacomp

Zobacz wszystkie oferty IT Contracting by Pentacomp