Programista Java (Telco BSS)

Lokalizacja: Kraków

Chcesz wiedzieć co powoduje, że telefon może dzwonić lub dlaczego Internet zwalnia, kiedy pakiet się wyczerpał? Interesuje Cię jak tworzyć oprogramowanie dla architektury chmurowej, jak wydajnie przetwarzać duże ilości danych, jak działa 5G lub czym się różni eSIM od zwykłego SIM’a? Chcesz poznać tajniki działania operatorów telekomunikacyjnych i zobaczyć, w jaki sposób biznes łączy się z technologią? Jeśli tak, dołącz do naszego zespołu, który odpowiada za projektowanie rozwiązań dla największych światowych operatorów telekomunikacyjnych! Pracując z nami jako Programista Java, dowiesz się jak powstają wysoko dostępne i niezawodne systemy telekomunikacyjne, oraz osobiście przyczynisz się do ich dalszego rozwoju.

PROFIL PRACOWNIKA
Absolwent studiów o profilu informatycznym lub pokrewnym technicznym
Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programistycznym
Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności (rozumiemy, że nie każdy wszystko potrafi od razu)
Praktyczna znajomość technologii Java (Java 8 lub wyższe)
Umiejętność pisania testów jednostkowych
Znajomość:
frameworka Spring
systemu kontroli wersji Git
systemu operacyjnego Linux
technologii cloud: Kubernetes, Docker
relacyjnych baz danych oraz języka SQL
nierelacyjnych baz danych
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej
Otwartość na wyzwania oraz komunikatywność

TWOJE ZADANIA
Uczestnictwo w procesie produkcji oprogramowania w ramach zespołu R&D
Stosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReview
Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych
Dokumentowanie swojej pracy
Współpraca z analitykami biznesowymi, specjalistami, testerami, devopsami we wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania

DLA CIEBIE
Praca nad ciekawymi projektami z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
Ciągły rozwój - oferujemy możliwość zmiany preferowanego projektu, technologii w ramach firmy
Po okresie wdrożenia, możliwość pracy w systemie hybrydowym (60% praca z biura, 40% praca z domu)
Elastyczne godziny pracy
Udział w dużych projektach rozpoznawalnych na rynku
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem - za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
Współpracę z doświadczonymi specjalistami
Prywatna opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-java-telco-bss-1715/

Dodano dnia: 18-12-2023

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.