Tester oprogramowania

Lokalizacja: Łódź

Szczegóły oferty:

PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Minimum rok doświadczenia komercyjnego na stanowisku testera
- Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
- Znajomość:
> metodyki wytwarzania oraz testowania oprogramowania
> języka angielskiego pozwalająca na zrozumienie dokumentacji technicznej

TWOJE ZADANIA
- Przeprowadzanie, analiza i utrzymanie testów oprogramowania
- Testowanie: testy funkcjonalne (w oparciu o wymagania, w oparciu o procesy biznesowe), testy akceptacyjne
- Projektowanie nowych testów
- Tworzenie specyfikacji i dokumentacji testowej
- Kreatywne rozwiązywanie problemów związanych z powierzonymi zadaniami

DLA CIEBIE
- Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu
- Udział w ciekawych projektach z zakresu IT dla medycyny
- Praca z wykorzystaniem nowych technologii
- Współpraca z doświadczonymi specjalistami
- Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
- Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
- Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem - za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
- Hybrydowy tryb pracy (po okresie wdrożenia)
- Elastyczne godziny pracy
- Prywatna opieka medyczna (również dla członków Twojej rodziny)
- Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Aplikacja poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/inzynier-kontroli-jakosci-oprogramowania-e-zdrowie-1507/#/form/offer/1085/step/1

Dodano dnia: 08-01-2024

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.