Projektant stron www

Lokalizacja: Bydgoszcz

Szczegóły oferty:

Projektuj strony internetowe dla zróżnicowanych marek

Agencja marketingowa LTB poszukuje projektanta stron www z nastawieniem na budowanie serwisów w oparciu o CMS WordPress.

Nasza agencja jest dla członków naszego zespołu miejscem spełniania swoich ambicji zawodowych, ale nie tylko. Wiemy, jak ważny jest work-life balance, dlatego pracujemy 35 godzin w tygodniu zachowując czas na to co ważne – rodzinę, sport, rozrywkę.

Jesteśmy elastyczni, więc w LTB pracujesz tak, jak lubisz – stacjonarnie lub hybrydowo.

Sprawdź jak się pracuje w LTB: https://www.instagram.com/ltbmarketing/

Podstawowe informacje:
- miejsce pracy: Wrocław, Bydgoszcz
- rodzaj pracy: pełny etat,
- rodzaj umowy: umowa o pracę, umowa b2b.

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość WordPress,
- umiejętność tworzenia nowoczesnych stron w oparciu o szablony,
- dobra znajomość – HTML5, CSS3,
- znajomość RWD (płynne skalowanie na urządzenia mobilne oraz tablety),
- wiedza z zakresu UX / UI,
- znajomość najnowszych trendów projektowania stron internetowych,
- wysoki poziom estetyki,
- dobre planowanie czasu pracy, potrzebne do wykonania projektu,
- kreatywność, zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,
- chęć ciągłego poszerzania wiedzy i odpowiedzialność za projekty,
- podstawowa znajomości Figma, Adobe XD, Adobe Photoshop,
- umiejętność obróbki grafiki (dopasowanie rozmiaru zdjęcia/grafik, nasycenie kolorów, itp.),
- odpowiedzialność za wyniki pracy, dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:
- tworzenie stron internetowych i sklepów,
- modyfikacje i rozbudowy istniejących stron,
- konfiguracja sklepów internetowych (płatności, dostawy),
- szkolenia powdrożeniowe z zakresu obsługi CMSa,
- współpraca z działem graficznym i opiekunami klientów,
- usuwanie awarii i rozwiązywanie problemów technicznych,
- zarządzanie serwisami www,
- prace związane z aktualizacją, utrzymaniem, rozwojem obecnych stron i sklepów,
- optymalizacje stron internetowych.

Oferujemy:
- 35-godzinny tydzień pracy – tak to prawda, pracujemy 35 godzin tygodniowo,
- pracę w każdy piątek do 15:00,
- hybrydowe podejście do pracy,
- atrakcyjny system wynagrodzeń,
- rozwój kariery w LTB,
- udział w rozwoju firmy – dyskusje, spotkania, omówienia,
- wdrażanie ciekawych projektów webowych,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Nie zwlekaj i rozwijaj się z nami!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na niniejszy adres e-mail: hello@ltb.pl. W temacie e-maila prosimy o dopisanie: Projektant stron www.

Dodano dnia: 22-01-2024

LTB Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty LTB Sp. z o.o.