PROGRAMISTA / STARSZY PROGRAMISTA USŁUG INTEGRACYJNYCH PI

Lokalizacja: Cały kraj

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie poszukujemy:
• Programisty / Starszego programisty usług integracyjnych PI (100% zdalnie)

Umowa: B2B
Stawka: do 150 zł netto/h + VAT
Godziny pracy: Elastyczne

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Rozwój i utrzymanie projektów integracyjnych projektach integracyjnych
• Utrzymanie: monitorowanie poprawności działania rozwiązań, poprawy błędów,
• Rozwój: modyfikacja istniejących usług, tworzenie nowych usług zgodnie z wymaganiami, tworzenie i aktualizacja dokumentacji, planowanie i realizacja testów wydajnościowych

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

• Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku programisty SOA/ROA z użyciem
technologii IBM: IIB/ACE, DataPower/API Connect, BPM/BAW , MQ
• Umiejętności analizowania, tworzenia specyfikacji w języku UML i BPMN;
• Umiejętność wykorzystywania baz danych i języka SQL w rozwiązania programistycznych
• Umiejętność przygotowywania specyfikacji usług SOAP i REST (WSDL, YAML,XSD);
• Znajomość standardów, w tym standardów kryptograficznych, oraz umiejętność programowania usług przetwarzających dokumenty elektroniczne w formacie xml, json;
• Znajomość i umiejętność stosowania standardów związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa wytwarzanych usług integracyjnych.
• Znajomość trendów rynkowych i kierunki rozwoju w ramach programowania usług
integracyjnych;
• Umiejętność posługiwania się narzędziami służącymi do kontroli wersji oraz automatyzacji wdrożeń SVN, GIT, Bitbucket, CloudBees oraz narzędziami – JIRA i Confluence
• Znajomość języka polskiego na poziomie zapewniającym swobodną komunikację werbalną i pisemną.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym posługiwanie się dokumentacją techniczną oraz zgłaszanie problemów.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 25-01-2024

IT Contracting by Pentacomp

Zobacz wszystkie oferty IT Contracting by Pentacomp