Analityk biznesowy / IT Business Analyst

Lokalizacja: Cały kraj

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie poszukujemy:
• Analityka biznesowego (100% zdalnie)

Umowa: B2B
Stawka: od 100 do 130 zł netto/h + VAT
Godziny pracy: Elastyczne

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Analiza wymagań klientów i ich przełożenie na dopasowane do niego rozwiązanie projektowe;
• Nadzorowanie procesu tworzenia aplikacji, określanie KPI projektu, ocena etapów rozwoju produktu;
• Budżetowanie projektu, tworzenie prognoz, analiza i interpretacja danych finansowych;
• Sporządzanie raportów, analiz dla klienta biznesowego;
• Współpraca z zespołem projektowym: developerami, UX/UI designer, testerami, ścisła współpraca z PM-em (międzynarodowe środowisko)
• Praca przy użyciu wybranej metodologii zarządzania projektami (Scrum, Agile, Waterfall);

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Analityka biznesowego / IT Business Analyst (wymagane doświadczenie projektach z branży bankowość/fintech/usługi finansowe)
• Znajomość j. polskiego i j. angielskiego (min. Poziom B2)- komunikacja w języku angielskim
• Umiejętność modelowania procesów biznesowych zgodnie z wymogami prawnymi oraz regulacyjnymi wynikającymi ze specyfiki projektu;
• Umiejętność odkrywania problemów biznesowych, proponowanie możliwych rozwiązań i ścieżek rozwoju;
• Znajomość cyklu tworzenia oprogramowania, narzędzi analitycznych i oprogramowania do wizualizacji procesów oraz wymagań
• Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych finansowych

Czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 19-02-2024

IT Contracting by Pentacomp

Zobacz wszystkie oferty IT Contracting by Pentacomp