Administrator systemów WMS

Lokalizacja: Poznań

Szczegóły oferty:

Do Działu IT poszukujemy osoby na stanowisko:
Administrator Systemu WMS

Zadania:
• Administrowanie systemem WMS,
• Bieżące utrzymanie aplikacji i wsparcie użytkowników końcowych,
• Planowanie rozwoju systemu według wymagań biznesowych,
• Sporządzanie i kontrola dokumentacji,
• Przygotowanie wdrożenia nowego systemu.

Oczekiwania:
• Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie wdrażania i rozwoju aplikacji lub utrzymaniu i wsparciu aplikacji biznesowych,
• Znajomość języka SQL oraz baz danych,
• Znajomość procesów biznesowych w obszarze logistyki i magazynowania,
• Umiejętność testowania rozwiązań informatycznych oraz ich analizowania,
• Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
• Bardzo dobra organizacja pracy.

Wybranym kandydatom oferujemy:
• Stabilność zatrudnienia,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Ciekawe wyzwania oraz możliwość rozwoju zawodowego,
• Swobodny dress code,
• Planowane wdrożenie do pracy oraz niezbędne narzędzia pracy,
• Kartę rabatową na zakupy w sklepach własnych Chaty Polskiej,
• Pakiet sportowy, pakiet medyczny oraz pracownicze ubezpieczenie grupowe.

Prosimy przesyłać aplikacje z dopiskiem:
,,Zapoznałem się z udzielaną przez Marol Sp. z o.o. informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych, oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marol Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.
Dobrowolna zgoda w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji:
,,Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marol Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji, w okresie do 31 grudnia pierwszego pełnego roku kalendarzowego po roku zgłoszenia mojej kandydatury.
Informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych osobowych kandydatów jest Marol Sp. z o.o. (ul. Zwierzchowskiego 25, 61-249 Poznań, tel. +48 61 65 00 396), która przetwarza je w celu rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, oraz prawo skargi. Kandydat może wycofać zgodę na przetwarzanie danych w każdym czasie. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych oraz Państwa praw pod linkiem: www.chatapolska.pl/web/files/rekrutacja_obowiazek_informacyjny.pdf

Dodano dnia: 12-03-2024

Centrum Usług Wspólnych

Zobacz wszystkie oferty Centrum Usług Wspólnych