MQ ADMINISTRATOR (z/OS) - 100% zdalnie

Lokalizacja: Cały kraj

Cześć,
Dla naszego klienta, jednego z wiodących światowych dostawców rozwiązań technologicznych i usług informatycznych, który znany jest z innowacyjnych produktów obejmujących m.in. oprogramowanie, sprzęt komputerowy oraz usługi chmurowe poszukujemy MQ na z/OS SysProg i/lub Admin.

Oczekiwania:
- minimum 5 lat doświadczenia w obszarze wsparcia i administracji middleware MQ na z/OS
- znajomość architektury i projektowania oprogramowania pośredniego
- 3+ lata doświadczenia w środowisku z/OS
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziane:
- znajomość SMPE
- umiejętność pisania skryptów REXX
- znajomość TSO/ISPF/SDSF
- certyfikat IBM MQ

Zakres obowiązków:
- wdrażanie nowych wersji i poziomów pakietów poprawek
- konfiguracja portu IP w IIB
- tworzenie i konfiguracja serwerów integracyjnych.
- zarządzanie konfigurowalnymi usługami i tożsamościami zabezpieczającymi używanymi przez usługi.
- konfiguracja i zarządzanie globalnym cache

Oferujemy:
- możliwość pracy w 100% zdalnie
- zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
- pracę na pół etatu
- prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do Multisport

Dodano dnia: 27-03-2024

Wave Europe Sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty Wave Europe Sp. z o. o.