Drupal Developer (PHP)

Lokalizacja: Cały kraj

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie poszukujemy:
• Drupa Developera (PHP) – 100% zdalnie

Umowa: B2B
Stawka: do 120 zł netto/h + VAT
Godziny pracy: Elastyczne – w przedziale 7-20 (Pon.-Pt.)

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Projektowanie i implementacja rozwiązań CMS z wykorzystaniem PHP oraz odpowiednich frameworków i bibliotek.
• Realizacja procesu tworzenia portali CMS, od koncepcji po wdrożenie, z uwzględnieniem najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i optymalizacji.
• Uczestniczenie w pracach zespołu projektowego w celu identyfikacji i analizy wymagań dla nowych funkcjonalności portali.
• Proponowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które mogą poprawić funkcjonalność i wydajność portali.
• Kodowanie i implementacja zaprojektowanych funkcjonalności zgodnie z ustalonymi wymaganiami, używając PHP oraz innych odpowiednich technologii.
• Przeprowadzanie testów jednostkowych i integracyjnych w celu zapewnienia wysokiej jakości kodu.
• Rozwój i modyfikacja istniejących portali.
• Zapewnienie wsparcia technicznego i aktualizacji dla wdrożonych rozszerzeń, w celu utrzymania ich aktualności i zgodności z najnowszymi standardami.
• Praca w zespole agilowym (Scrum lub Kanban)

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako programista PHP/CMS.
• Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z:
a) Drupal 9 i 10
b) Twig
c) Drush
d) HTML5 / CSS3 / SCSS
• Minimum roczne doświadczenie w pracy z frameworkiem Angular oraz znajomość Boostrap
• Doświadczenie w programowaniu aplikacji w środowisku opartym o kontenery Dockerowe.
• Doświadczenie w pracach kilku zespołów agilowych (mile widziane doświadczenie w framworkach skalowalnych: SAFe, Nexus lub inne porównywalne).
• Niezbędne doświadczenie w zakresie realizacji systemów związanych z ochroną zdrowia (mile widziane systemy zapisujące i udostępniające jednostkowe dane medyczne, rejestry medyczne itp).

Czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 10-04-2024

IT Contracting by Pentacomp

Zobacz wszystkie oferty IT Contracting by Pentacomp