Programista C# - systemy ERP

Lokalizacja: Rzeszów

Opis Stanowiska: Chcesz być odpowiedzialny za rozwój modułów dodatkowych oraz ich integrację z systemem do zarządzania firmą. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała kluczową rolę w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią funkcjonowanie i automatyzację pracy administracyjnej firm.

Cel: Tworzenie modułów dodatkowych i integracji ich z systemami ERP

Wymagania:
- Minimum 12 miesięcy doświadczenia komercyjnego w programowaniu w C# .NET. i/lub .NET Core.
- Znajomość REST API, DevExpress, WinForms, GitHub, MS SQL/PostgreSQL.
- Umiejętność projektowania i implementacji modułów dodatkowych w systemach ERP.
- Doświadczenie w tworzeniu integracji między systemami.
- Znajomość baz danych SQL i umiejętność pracy z nimi.
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

Dodatkowe plusy w rekrutacji za :
+ znajomość systemów ERP, np. Comarch Optima, ERP XL lub inne.
+ komercyjne doświadczenie w rozwijaniu, utrzymaniu, pisaniu wtyczek, tworzeniu dodatkowych modułów, wdrożeniach systemów ERP, finansowych, WMS, CRM, MES lub podobnych

Będziesz odpowiedzialny za:
- Projektowanie, rozwój i utrzymanie modułów dodatkowych dla systemów ERP.
- Tworzenie i integracja tworzonych modułów z systemami ERP.
- Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z integracją stworzonych modułów.
- Współpraca z zespołem programistycznym oraz innymi działami firmy w celu dostosowywania systemów do indywidualnych potrzeb klientów.
- Monitorowanie nowych trendów i technologii w obszarze .NET i ERP.

Dołącz do zespołu, a w zamian otrzymasz:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub inną dogodną dla ciebie formę.
- Pracę nad różnorodnymi projektami.
- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia.
- Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.
- Pracę w przyjaznym środowisku z doświadczonym zespołem specjalistów.
- Pakiet benefitów medycznych, sportowych, etc.
- Praca stacjonarna w Rzeszowie z możliwością pracy hybrydowej po uzyskaniu wymaganego poziomu samodzielności na stanowisku.

Jeśli jesteś pasjonatem programowania, masz doświadczenie komercyjne w programowaniu aplikacji desktopowych lub webowych w C#, a jednocześnie chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, czekamy na Twoje CV!

Dodano dnia: 22-04-2024

Doradztwo Personalne Talent Select

Zobacz wszystkie oferty Doradztwo Personalne Talent Select