Kierownik Projektów IT

Lokalizacja: Cały kraj

Lumicode Sp. z o.o. należy do Grupy Pentacomp która jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Jako Lumicode Sp. z o.o. specjalizujemy się w usługach outsourcingu IT. Odkryj potencjał IT Contractingu i zbuduj swoją karierę na własnych warunkach :)

Obecnie poszukujemy:
• Kierownika Projektów IT – (100% Zdalnie)

Umowa: B2B
Stawka: do 130 zł netto/h + VAT
Godziny pracy: Elastyczne – w przedziale 7-20 (Pon.-Pt.)

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Planowanie i kierowanie realizacją dużych projektów informatycznych;
• Zarządzanie projektem zgodnie z zakresem, harmonogramem i budżetem projektu;
• Koordynacja działań i zarządzanie pracą zespołu projektowego;
• Monitorowanie i kontrola prac projektowych;
• Zarządzanie ryzykiem projektowym;
• Zarządzanie zmianami do planu bazowego projektu;
• Współpraca z użytkownikami końcowymi, zespołem wewnętrznych specjalistów oraz dostawcami zewnętrznymi;
• Nadzorowanie prac kilkuosobowego zespołu projektowego oraz pośrednio – kilkudziesięcioosobowego zespołu dostawcy;
• Tworzenie dokumentacji analityczno-projektowej oraz zapewnienie jej prawidłowego przepływu i jakości;
• Cykliczne raportowanie statusu prowadzonych projektów.

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych w pełnym cyklu realizacji, począwszy od analizy, poprzez implementację po wdrożenie (mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu projektów dla sektora publicznego);
• Zarządzanie co najmniej 2 projektami o budżecie ponad 1 mln PLN każdy potwierdzone kontaktem referencyjnym dla każdego z nich;
• Teoretyczna i praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów w stopniu zaawansowanym (potwierdzona certyfikatem np. PRINCE2, PMP, Agile);
• Praktyczna znajomość cyklu wytwórczego oprogramowania, w tym znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań dla tworzonych systemów informatycznych;
• Wiedza z zakresu budowy i projektowania systemów informatycznych;
• Umiejętność planowania i doskonała organizacja pracy;
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy;
• Umiejętności przywódcze oraz budowania efektywnego zespołu;
• Samodzielność i odpowiedzialność za prowadzone projekty;

Czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 15-05-2024

IT Contracting by Pentacomp

Zobacz wszystkie oferty IT Contracting by Pentacomp