Analityk biznesowo-systemowy IT

Lokalizacja: Warszawa

Do naszego zespołu developerskiego poszukujemy Analityka Biznesowo-Systemowego, który zaangażuje się w rozwój naszego autorskiego systemu PASK!

Kim jesteśmy?
Jesteśmy polską firmą, istniejącą na rynku od 2009 roku. Na swoim koncie mamy ponad 1000 zrealizowanych projektów oraz jesteśmy producentem systemu PASK. Łączymy wieloletnie doświadczenie w branży IT z pasją do rozwoju biznesu. Uważamy, że dobra komunikacja pomiędzy zespołami, ułożone procesy IT oraz właściwie dobrane narzędzia są siłą napędową każdej firmy. Więcej dowiesz się na: https://uniteam.pl .
Dodatkowo:
• Średni staż pracy w Uniteam to 5 lat!
• Szanujemy work-life ballance więc nie świadczymy usług typowego utrzymania lub supportu!
• Średnia liczba zrealizowanych zaplanowanych nadgodzin (np. przy wdrożeniach na produkcję) wynosi 1,5h w skali roku na osobę!
• W zespole Uniteam jest 49% ekspertów oraz 38% seniorów!
• Wymieniamy wiedzę podczas spotkań firmowych i Meetupów tematycznych!
• Mamy płaską strukturę i dbamy o atmosferę w pracy (30% pracowników ocenia ją jako dobrą a 70% jako bardzo dobrą)!
• Cyklicznie badamy satysfakcję z pracy w Uniteam a na podstawie wyników wdrażamy inicjatywy wewnętrzne!
• Chętnie się integrujemy, dyskutujemy i spędzamy wspólnie czas (w biurze lub poza nim).
• Korzystamy z platformy kafeteryjnej MyBenefit oraz pakietów Multisport!

Zadania, w które się zaangażujesz:
• Praca nad wymaganiami biznesowymi i systemowymi (zbieranie i opisywanie).
• Prowadzenie warsztatów i prezentacji systemu PASK podczas spotkań z klientami.
• Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej systemu (procesy biznesowe, scenariusze przypadków użycia, scenariusze testowe, reguły domenowe, kryteria odbioru, diagramy, modele danych, instrukcja użytkownika itd.).
• Opieka nad etapem prowadzenia analizy przedwdrożeniowej systemu.
• Pomoc w opracowaniu interfejsów aplikacji/użytkownika oraz ich specyfikacji.
• Weryfikacja zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją biznesową.
• Wsparcie merytoryczne zespołu Uniteam.
• Wsparcie testerów na etapie wykonywania testów manualnych i automatycznych.

Projekt
Zaangażujesz się w rozwój naszego systemu IdM – PASK, który umożliwia zarządzania tożsamością i dostępem do zasobów organizacyjnych. O szczegółach systemu przeczytasz na stronie pask.id. Stack technologiczny projektu: Java, TypeScript, React, SpringBoot, Kafka, Docker, PostgreSQL, Ansible, Jenkins, Jira.

Zespół
Ekspercko doświadczony, 9 osobowy team Software Development, w skład którego wchodzą: Team Leader, Architekt, backend i frontend developerzy, Specjalista QA, administrator, inżynier SysOps oraz PM.

Co jest niezbędne aby móc realizować się w roli Analityka w Uniteam?
• Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku analityka biznesowo-systemowego w obszarze IT.
• Doświadczenie w zbieraniu wymagań biznesowych i systemowych oraz tworzeniu opisu wymagań.
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne - zarówno pisemne jak i ustne.
• Doświadczenie i swoboda w prowadzeniu warsztatów, spotkań analitycznych oraz prezentacji wewnętrznych z udziałem klientów zewnętrznych.
• Bardzo dobre zdolności analityczne, rozwiązywania złożonych problemów oraz umiejętności wyciągania wnioskowania na podstawie własnych przemyśleń.
• Umiejętność efektywnej, samodzielnej organizacji pracy własnej.
• Pozytywna osobowość i nastawienie do pracy cechujące się energią, inicjatywą i zaangażowaniem.
• Umiejętność przedstawiania własnych pomysłów i proponowania własnych rozwiązań.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 oraz języka polskiego na poziomie C2.

Co ułatwi Ci wdrożenie oraz realizację zadań?
• Ukończone studia o profilu technicznym.
• Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów i danych oraz tematyki zarządzania tożsamością i dostępami.
• Znajomość zagadnień związanych z procesem wytwarzania oprogramowania, release managementu, testów, powoływania środowisk, deploymentu, DevOps.
• Umiejętność korzystania z narzędzia Figma.
• Chęć sporadycznej pracy z biura oraz odbywania spotkań „na żywo” (minimum 1-2 razy w miesiącu).

Tryb pracy:
Dowolny (możesz pracować 100% zdalnie lub z biura na Stadionie Narodowym w Warszawie).

Stawka:
90-110zł/h netto na b2b

Proces rekrutacyjny:
1. Rozmowa telefoniczna z HR (30min)
2. Spotkanie online z HR oraz Leaderem zespołu developerskiego (1h)
3. Zadanie rekrutacyjne offline
4. Spotkanie online z HR, Leaderem i Zarządem (1h)

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez https://uniteam.pl/kariera/ lub mailowo na: praca@uniteam.pl lub adriana.krzeminska@uniteam.pl ????

Dodano dnia: 21-05-2024

Uniteam Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Uniteam Sp. z o.o.