Analityk IT / Specjalista ds. wycen oprogramowania (IFPUG lub COSMIC)

Lokalizacja: Warszawa

Lumicode Sp. z o.o. należy do Grupy Pentacomp która jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Jako Lumicode Sp. z o.o. specjalizujemy się w usługach outsourcingu IT. Odkryj potencjał IT Contractingu i zbuduj swoją karierę na własnych warunkach :)

Obecnie poszukujemy:
• Analityk IT / Specjalista ds. wycen oprogramowania
Schemat pracy: Hybrydowo - Warszawa
Umowa: B2B
Stawka: do 130 zł netto/h + VAT
Godziny pracy: Elastyczne – w przedziale 7-17 (Pon.-Pt.)

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Wykonywanie analizy systemowej (w szczególności przekładanie potrzeb biznesowych na wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne) oraz wycena kosztów
• Modelowanie procesów biznesowych przy pomocy Enterprise Architect
• Tworzenie niezbędniej dokumentacji analitycznej (systemowej i biznesowej)
• Koordynacja przygotowywania koncepcji rozwiązań IT
• Wsparcie analityczne na etapie wytwarzania oprogramowania, testów i wdrożenia
• Współpraca z innymi członkami zespołu (programiści, testerzy, analitycy)

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Biegła znajomość IFPUG lub COSMIC,
• Min. 5-letnie doświadczenie projektowe w roli analityka systemów IT,
• Uczestnictwo w co najmniej 2 projektach informatycznych w roli analityka systemowego / Product Ownera (projekty Scrumowe) w ciągu ostatnich 3 lat w których wartość co najmniej jednego z tych projektów przekraczała 1 000 000,00 PLN brutto,
• Znajomość języka UML i BPMN oraz narzędzia Enterprise Architect
• Umiejętność przygotowywania analiz systemowych (w tym umiejętność tworzenia między innymi przypadków użycia, user story, mockupów, modeli danych),
• Praktyczna wiedza z zakresu analizy danych oraz modelowania procesów biznesowych,
• Doświadczenie w pracy w Jira,
• Doświadczenie w testach użytkownika,
• Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca co najmniej efektywne zapoznawanie się z dokumentacją z zakresu IT,

Czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 26-06-2024

IT Contracting by Pentacomp

Zobacz wszystkie oferty IT Contracting by Pentacomp