Manager ds. rozwoju sprzedaży (Infrastruktura IT)

Lokalizacja: Cały kraj

Lumicode Sp. z o.o. należy do Grupy Pentacomp która jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu ponad 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie, bezpośrednio do Pentacomp poszukujemy:
• Managera ds. rozwoju sprzedaży (obszar Infrastruktury IT) – Zdalnie + cykliczne spotkania w biurze (np. spotkania sprzedażowe całego zespołu)
Obszar: Możliwość działania na terenie całego kraju (sektor komercyjny jak i publiczny), nie focusujemy się na żadnym konkretnym rejonie – wybór należy do Ciebie ????

Umowa: B2B
Stawka: do 110 zł netto/h + VAT + system prowizyjny
Godziny pracy: Elastyczne – w przedziale 7-20 (Pon.-Pt.)

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami (sektor publiczny i prywatny) – w głównej mierze będziesz odpowiadać za sprzedaż usług i produktów związanych z obszarami: Kryptografii / Security / Server Storage / Usługi konteneryzacyjne
• Udział w kreowaniu strategii sprzedażowej firmy i jej realizacja,
• Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami i partnerami biznesowymi,
• Koordynowanie procesu ofertowego oraz aktywna współpraca ze wszystkimi uczestnikami procesu sprzedażowego
• Monitorowanie i analiza danych rynkowych i działań konkurencji,
• Sporządzanie raportów, analiz i sprawozdań,
• Reprezentowanie firmy na rynku oraz udział w konferencjach i prezentacjach

Za swoje zaangażowanie otrzymasz:
• Umowę B2B
• Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia: do 110 zł netto/h
• Konkretny system prowizyjny (przedstawiany przez Dyrektora sprzedaży)
• Elastyczne godziny pracy
• Opiekę medyczną (LuxMed)
• Multisport
• Ubezpieczenie na życie
• Dostęp do platformy językowej (eTutor)
• Imprezy integracyjne oraz akcje motywacyjne
• Udział w szkoleniach i konferencjach
• Niezbędne wsparcie z innych działów na każdym etapie działań sprzedażowych

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Doświadczenie związane ze sprzedażą rozwiązań z obszaru Infrastruktury IT
• Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
• Wiedza odnośnie produktów i rozwiązań IT oferowanych na rynku
• Prawo jazdy kat. B
• Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych, umiejętności negocjacji oraz kreatywność i wytrwałość

Dodano dnia: 27-06-2024

IT Contracting by Pentacomp

Zobacz wszystkie oferty IT Contracting by Pentacomp