Inżynier DevOps

Lokalizacja: Cały kraj

Lumicode Sp. z o.o. należy do Grupy Pentacomp która jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.
Jako Lumicode Sp. z o.o. specjalizujemy się w usługach outsourcingu IT. Odkryj potencjał IT Contractingu i zbuduj swoją karierę na własnych warunkach :)

Obecnie poszukujemy:
• Inżyniera DevOps (praca zdalna)

Umowa: B2B
Stawka: do 125 zł netto/h + VAT
Godziny pracy: w przedziale 6-22 (Pon. – Pt.)

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Automatyzacja środowiska pracy developerów,
• Konfiguracja środowisk projektów, zarówno w oparciu o maszyny wirtualne jak i rozwiązania z zastosowaniem środowiska Kubernetes, a także potrzebnych narzędzi do pracy nad oprogramowaniem.
• Wybór optymalnych rozwiązań technicznych dla realizacji projektów
• Integrowanie w ramach jednego procesu rozwoju, wdrażania, utrzymania i obsługi wytwarzanego oprogramowania
• Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej.
• Projektowanie, wdrażanie i utrzymanie przepływy pracy.
• Ocena nowych rozwiązań, narzędzi, metod i standardów DevOps pod kątem ich użyteczności w realizowanych projektach.
Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Inżynier DEVOPS,
• Znajomość administracji systemem operacyjnym Linux (CentOS, RHEL) i umiejętność pisania skryptów powłoki bash,
• Praktyczna znajomość:
a) Dockera oraz Kubernetes
b) Jenkinsa oraz umiejętność tworzenia pipelinów CI/CD
c) Narzędzi wspierających GitOps (np. ArgoCD lub FluxCD)
d) Narzędzi do gromadzenia i prezentacji metryk w systemach rozproszonych.
e) Narzędzi do gromadzenia i prezentacji logów w środowiskach rozproszonych.
f) Narzędzi do twz. śledzenia rozproszonego (APM).
g) Narzędzia do automatyzacji Terraform.
h) Wdrażania i monitorowania aplikacji w środowisku Azure w ramach AKS
• Umiejętność tworzenia środowisk (dev, test, stage) dla systemów rozproszonych

Czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 29-08-2024

IT Contracting by Pentacomp

Zobacz wszystkie oferty IT Contracting by Pentacomp