Concept Art Designer

Bezpośrednie    Cinkciarz.pl , Zielona Góra

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze finansowym. Aktualnie Cinkciarz.pl wprowadza markę Conotoxia.com na rynki międzynarodowe. Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

- kreacje rysunków komiksowych na potrzeby kampanii reklamowych oraz projektów wewnętrznych firmy,
- projektowanie koncepcji postaci oraz wyrażania idei, nastrojów dla użycia w grafikach i animacjach,
- pracę nad ciągłością identyfikacji wizualnej firmy,
- efektywną współpracę z liderem, copywriterem oraz innymi członkami zespołu,
- wykonywanie bieżących prac graficznych.

Wymagania:

- min. 2 letnie doświadczenie w branży graficzno-projektowej lub graficzno-artystycznej,
- portfolio dokumentujące doświadczenie w tworzeniu grafik i rysunków,
- bardzo dobra znajomość pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator),
- bardzo dobra obsługa tabletów graficznych Wacom,
- umiejętność rysunku manualnego,
- kreatywność, nieszablonowość, inicjatywa i wysokie poczucie estetyki wizualnej,
- znajomość różnorodnych stylów graficznych oraz aktualnych trendów w projektowaniu,
- zdolność do efektywnej pracy w zespole.

Mile widziane:

- wykształcenie kierunkowe z zakresu sztuk plastycznych,
- co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy,
- elastyczny czas pracy,
- udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
- pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,
- lekcje języka angielskiego z native speakerem,
- udział w zajęciach sportowych,
- świeże owoce,
- bilety na wydarzenia sportowe,
- dostęp do firmowej biblioteki,
- wsparcie w relokacji do Zielonej Góry.

Prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających portfolio z przykładowymi rysunkami na adres: praca@cinkciarz.pl z dopiskiem Concept Art Designer.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”